.

ROK 2014

11. května 2014 v 12:57 | mabonda |  novinky
..................
.........................
..........................
3. 5. 2014
Protože jsme byli ještě přihlášeni na Mezinárodní výstavu v Praze, v brzkých hodinách jsme vyrazili do hlavního města. Na výstavě nás čekali přátelé, a tak byla atmosféra velmi příjemná. Elvísek si ve třídě otevřené vyběhal druhé místo a obdržel od srbského rozhodčího, pana Ložiče Željka, známku výborný 2, Res. CAC (již třetí v pořadí). Děkuji Zdence Spurné za úžasné fotografie z výstavy a všem přátelům za dobré rady, kterých není nikdy dost!
26. 4. 2014
Tentokrát jsme navštívili Mezinárodní výstavu v Českých Budějovicích. Výlet byl nejen výstavní, ale především rodinný, tak se nám pobyt prodloužil na více krásně prožitých dní. Elvísek se zkamarádil se všemi domácími psy (i když vedle nich vypadal do slova i do písmene jako malá skákající bleška), kočkami, včelami (žihadlo do packy ho přinutilo dva dny chodit pouze po třech nožkách) a slepicemi (ty ho jako jediné rozčilovaly Mrkající ).
Ve výstavním kruhu se velmi pěkně předvedl a od pana roozhodčího Iuzy Beradzeho obdržel známku výborný 1, CAC. Je to jeho pátý CAC ČR v pořadí, první v letošním roce, a Elvísek se tak může honosit novým titulem Šampion České republiky!!!! Děkujeme panu rozhodčímu, přátelům a známým, za slova chvály a gratulace. Máme opravdu velikou radost Líbající !!!!
29. 3. 2014
Se skupinou přátel jsme se vypravili na Slovensko, do Nitry. Počasí nám vcelku přálo, setkali jsme se se svými známými a přáteli, s kolegy ze světa jorkařů. Veselá nálada nás neopouštěla a kromě výstavy jsme se konečně podívali i do Nitry samotné nevyjímajíc i krásný Zobor. Musím říct, že se stala Nitra mojí srdcovkou. Elvísek se předvedl dobře, a od ázerbajdžánského rozhodčího, pana Zaura Agabeyliho, obdržel známku výborný 5. Opravdu má toto pořadí v hodnocení :) .
23. 2. 2014
V neděli jsme se zúčastnili výstavy podruhé. Jorky posuzoval chorvatský rozhodčí, MVDr. Bojan Matakovič, Elvísek dostal opět krásné hodnocení, a i přesto, že díky únavě nedal do pohybu svoji krásnou energii, obdržel pěknou známku výborný 3. Velice touto cestou děkuji paní Andzhele Pitirimove (RU) za příjemnou společnost a rady, které se nám dostaly. Děkujeme za nové přátelství!
22. 2. 2014
Tento rok jsme zahájili po více jak půlročním odpočinku účastí na Mezinárodní výstavě psů DUO CACIB Brno 2014. Elvísek nastoupil poprvní do třídy otevřené a my byli zvědaví, jak se v konkurenci starších psů prosadí. Konkurence byla opravdu velká a pro nás byla čest stát ve společném kruhu s krásnými psy a zkušenými vystavovateli. Polské rozhodčí, paní Malgorzatě Supronowicz, se Elvísek líbil. Jeho ocenění známkou výborný 2, Res. CAC bylo pro Elvíska životním úspěchem a my za něj opravdu ze srdce děkujeme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.