.

ROK 2013

8. února 2013 v 19:35 | mabonda |  novinky


14. 9. 2013
Tentokrát jsme se s přáteli vydali na naši velmi oblíbenou Krajskou výstavu psů v Karlových Varech. Počasí nám přálo, na jeden den dokonce přestalo pršet, jen nás celý den doprovázel neustálý vítr. Krásné prostředí výstavy, skvělá nálada, výborné výsledky a setkání s dalšími přáteli nás velmi potěšily. Jorky posuzoval pan rozhodčí Zdeněk Kliment (CZ) a Elvíska v mezitřídě ocenil známkou výborný 1, vítěz třídy.

7. 9. 2013
Vydali jsme se na třídenní výlet do Brna, v rámci kterého Elvísek nastoupil opět do mezitřídy, a to na 22. Moravskoslezské národní výstavě psů. Od paní rozhodčí Olgy Dolejšové obdržel náš pejsek známku výborný 1, CAC! Za posouzení, známku a posudek "Hlava správná, ucho typické, oko tmavé, nůžky, dobrý krk, pevný hřbet, správný prut, pěkné úhlení, srst ve stádiu přebarvení" paní rozhodčí děkujeme. Elvísek tak na čtvrté výstavě za sebou obdržel první místo a CAC!

31. 8. 2013
Tentokrát se konala Klubová výstava 1. CZ YTC v Mladé Boleslavi. Elvísek se představil v mezitřídě a moc se snažil. U pana rozhodčího Jakuba Tvrdíka si vyběhal nádherné první místo, známku výborná 1 a CAC! Potěšila nás slova chvály, která zazněla od pana rozhodčího, a krásný posudek: 18 měsíční pejsek, správného formátu, skus nůžkový, správná linie krku i hřbetu, výborná kvalita, délka i barva srsti, korektní pohyb. My za ně opravdu ze srdce děkujeme! Usmívající se Elvísek se stal zároveň novým Klubovým šampionem 1. CZ YTC !!!

24. 8. 2013
Znovu jsme vyrazili do Mladé Boleslavi, tentokrát na Českou národní výstavu psů všech plemen. Posuzoval pan rozhodčí Zdeněk Kliment a Elvísek od něj obdržel v mezitřídě známku výborný 1, CAC a tento posudek: Dobře předvedený pes s velmi dobrým pohybem, kvalitní srst, standartní síla kostry, výborná stavba těla, velmi dobrá povaha.
Na výstavě jsme se sešli opět s našimi přáteli, panovala výborná a veselá nálada, kterou doplnilo krásné teplé počasí. Překvapení nám přichystala kamarádka Romanka, která za námi sama na výstavu dorazila. Děkujeme za krásné fotky a jsme strašne rádi, že jsme spolu mohli opět pobýt, ačkoliv to bylo jen pár hodin!!!! A samozřejmě děkujeme panu rozhodčímu za krásné ocenění našeho pejska!!!

20. 7. 2013
Na mezinárodní výstavě psů v Mladé Boleslavi INTERDOG BOHEMIA 2013 nastoupil Elvísek do mezitřídy, na mezinárodní výstavě poprvé mezi "dospěláky". Posuzovala paní rozhodčí RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. a Elvis byl úspěšný. Jeho ocenění známkou výborný 1, CAC a Res. CACIB nám udělalo ohromnou radost!!!!Líbající Děkujeme tímto paní rozhodčí za skvělé ocenění našeho pejska a za pěkný posudek: Sedmnáctiměsíční pes, velmi dobrého rámce, dobré síly kostry, dobře utvářená hlava a ucho, výborné oko, výborná linie hřbetu a krku, výborný pohyb, kvalista srsti odpovídá věku.

30. 6. 2013
S Elvískem jsme se tentokrát rozjeli na Speciální výstavu Yorkshire Terrierů do Želivu (CZ). Setkali jsme se s našimi přáteli a opět panovala velmi příjemná atmosféra. Elvísek, jako velmi mladý šestnáctiměsíční pejsek, nastoupil do mezitřídy a "vyběhal" si známku výborný 2, Res. CAC. Od pana rozhodčího Zdeňka Klimenta (CZ) obdržel opět bezchybný posudek:
Velmi dobře předvedený pes s dobrou stavbou těla i sílou kostry, s velmi dobrým pohybem, srst opovídá věku, dobře rozdělené barvy.
Kromě tohoto ocenění si pak Elvísek odvezl další trofej, a to diplom a pohár Klubového junioršampiona! Mrkající


31. 5. 2013 - 2. 6. 2013
V těchto jsme absolvovali výstavní maraton, a to jednu národní a dvě mezinárodní výstavy psů. Na Slovensko jsme se vydali se správnou partou chovatelů, takže bylo o zábavu postaráno :). Tento krásný výlet okořeněný úspěchy našich pejsků doprovázela celou dobu skvělá atmosféra a na výstavě jsme potkali mnoho dalších přátel, a to nejen z řad yorkařů. A jaké byly výsledky Elvíska?
31. 5. 2013 paní rozhodčí Anna Cwieceková (SK) postavila Elvíska na Národní výstavě psů v Senci (SK) se známkou výborný na třetí místo ve třídě mladých s tímto posudkem:
Elegantní, ušlechtilý, správně nesené ucho, správné velikosti, hlava proporcionální k tělu, dlouhý krk, rovná záda, bohaté rovné osrstění, tan ve stádiu přebarvování, dynamický pohyb.
1. 6. 2013 se paní rozhodčí Zuzaně Szövényiové (SK) Elvísek velice líbil a na Mezinárodní výstavě psů v Nitře obdržel známku výborný jedna, CAJC SR, Junior winner Grand Prix Slovakia Nitra 2013 s posudkem:
Patnáctiměsíční psík, korektní chrup, krátká tlamička, dobře nesené ucho, pevná horní línie na svůj věk, dobře nasazený a nesený ocas, výborná kvalita srsti, výborné předvedení.
2. 6. 2013 ocenila Elvíska švédská rozhodčí Birgitta Hasselgren (SE) opět na Mezinárodní výstavě psů v Nitře známkou výborný 2 s následujícím posudkem:
Pěkná hlava, dobré tělo na svůj věk, dobré zadní úhlení, velmi dobrý pohyb.
Děkujeme všem spolucestujícím Usmívající se, známým a novým přátelům za úžasnou atmosféru a vzájemnou podporu!!!! Smějící se


11. 5. 2013
Elvísek nastoupil poprvé a jako nejmladší do mezitřídy na Klubové výstavě v Želivu. Posuzovala rozhodčí paní Monika Uhlíková (SK). Elvísek obdržel opět velmi krásný posudek a v opravdu silné konkurenci si vyběhal třetí místo a známku výborná. Splnil tak všechny podmínky pro přiznání titulu Klubový junioršampion ČMKCHYT!!! Smějící se

4. 5. 2013
Na Mezinárodní výstavě psů Praha 2013 získal Elvísek od paní rozhodčí Olgy Dolejšové ve třídě mladých bezchybný posudek a známku výborný 1, CAJC. Stal se tak ve svých patnácti měsících novým Junioršampionem České republiky! S handlingem nám pomohla Romana Březinová a my opět děkujeme! Stejně tak děkujeme všem kamarádům a známým za rady, podporu, fotografie a za skvělou společnost! Máme obrovskou radost a jsme na Elvíska, náš odchov, náležitě pyšní!

28. 4. 2013
Elvísek v Praze úspěšně obstál při "zkoušce dospělosti" a stal se tak od 28. 4. 2013 novým chovným psem!!!! Bonitační kartu naleznete zde ...

30. 3. 2013
Elvísek nastoupil podruhé do třídy mladých, tentokrát na mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích. Posuzovala paní Olga Dolejšová (CZ). Elvísek se líbil a od paní rozhodčí obdržel bezchybný posudek. Tentokrát Elvíska předváděla Romana Březinová a my jí za její pomoc a skvělý handling moc děkujeme! Elvísek si odnesl známku výborný 1, CAJC, BOJ (vítěz mladých). Úžasný výsledek našeho pejska v jeho třinácti měsících! Smějící se
..
2. 2. 2013
Elvísek se zúčastnil zatím své největší životní výstavy. Na mezinárodní výstavě psů DUOCACIB Brno 2013 nastoupil poprvé a jako nejmladší do třídy mladých. Posuzoval pan Borsfai Csaba, maďarský rozhodčí. Elvis se panu rozhodčímu velice líbil a obdržel bezchybný a nádherný posudek. Známka výborný 1, CAJC a současně kvalifikace na Cruft´s 2014 nás neskutečně potěšila a udělala nám velikánskou radost. Děkujeme!!!
Výstava byla dobře zorganizovaná, kruhy pokryté zcela koberci a prostorné. Skvělá společnost přátel a jejich podpora, které si nesmírně vážím, doplnila úžasnou atmosféru a pro nás již tak nádherný den.
Posudek Elvíska:
"Pěkný pes, velmi pěkné kompaktní tělo, dobrá top linie, výborná kvalita srsti, výborná barva, skvělé úhlení, výborné předvedení, skvělý pohyb." Usmívající se
Výsledky výstav a fotografie najdete zde ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.